ماژول مدیریت تولید


تماس با ما

مقدمه

تولید چیست؟ به عبارت ساده، تولید عبارت است از فرآیند تبدیل ورودی به خروجی یا تبدیل مواد اولیه به کالاها یا محصولات نهایی. در یک شرکت، تولید یکی از فرایندهای دشوار است. آنها باید در مراحل ساخت بسیار محتاط باشند. در یک واحد تولیدی ، ما باید هر حرکت مواد اولیه و سایر محصولات را ردیابی کنیم. یک تولید مقرون به صرفه می تواند سود را برای شرکت به همراه داشته باشد. با استفاده از اودوو تولید به راحتی قابل انجام است. این می تواند تولید را به روشی موثر و کارآمد کنترل کند ، ممکن است تولید ساده یا پیچیده ای باشد. یکی از واحدهای اساسی در اودوو ماژول تولید است. ماژول تولید همچنین با برنامه های دیگر مانند موجودی که موجودی را به طور خودکار به روز می کند ، یکپارچه شده است. ماژول تولید دارای گردش کار کارآمد و کاربر پسند است. در اینجا می توانیم سفارش ساخت یک محصول را ایجاد کرده و آن را به مراحل مختلف تولید تا زمان تکمیل تولید منتقل کنیم. تولید اودوو به قدری انعطاف پذیر و قابل تنظیم است که می تواند طبق سیاست های تولید و گردش کار یک شرکت مورد استفاده قرار گیرد ، زیرا هر شرکت روش ساخت متفاوتی دارد و هر محصول به انواع مختلف ساخت نیاز دارد. همچنین ، ما می توانیم اجزای تولید را اضافه کنیم ، در صورت لزوم می توانیم محصولات را قراضه و بازسازی کنیم. 


برای هر سازمانی که تعداد زیادی از محصولات تولیدی را مدیریت می کنند، لازم است هر درخواست تولید را به طور ماهرانه دنبال کنند. ماژول تولید اودوو، به کاربر نهایی کمک می کند تا با پیچیدگی های تولید، مدیریت لیست مواد، برنامه های سفارشات تولید، پیگیری سفارش های کار و غیره سر و کار داشته باشد. ماژول تولید یکی از برنامه  های کاربردی و اساسی در اودوو است. برای استفاده از مزایای این ماژول در اودوو ای آر پی، باید برنامه "تولید" را از برنامه های اودوو نصب کنید. از آنجا که ماژول تولید به طور استثنایی با ماژول مدیریت انبار یکپارچه است، کاربر نهایی می تواند موجودی خود را با روش های تولید به طور خودکار به روزرسانی کند. 

روش کار در ماژول تولید اودوو بسیار ساده است. شما می توانید سفارش تولید یک محصول را ایجاد کنید و آن را از مراحل مختلف تولید عبور دهید. با استفاده از مفاهیم مرکز کار و مسیرها، می توانید روش تولید را مطابق با روش سازمان خود مجددا تولید یا سفارشی سازی کنید. همچنین می توانید بر روی "اسقاط" در میان مراحل تولید نظارت کرد و در صورت لزوم محصولات ایجاد شده را "از هم گشایی" کرد. انجمن ممکن است کاربران سطح مختلف را اختصاص دهد تا همه روش های تولید را برای مدیریت موفقیت کل پروسه نادیده بگیرد.

بدون شک، اگر ماژول تولید اودوو و سایر برنامه های ای آر پی را با هم مقایسه کنیم، می توانیم به برخی از ویژگی های منحصر به فردی که اودوو به تنهایی دارد، دست یابیم. به عنوان مثال، موارد برجسته شامل محصولات جانبی، امکانات مسیرها، لیست مواد واحد برای چندین گونه محصول، برنامه ریزی مواد مورد نیاز (MRP)، برنامه ریز تولید اصلی، برنامه ریزی کارتی، تقویم تولید، سفارشات کاری، تعمیرات و غیره .. است. درحالی که در SAP ERP این برنامه ها قابل دسترس نیست، اودوو توان اجرای هر یک از این برنامه ها را دارد. همچنین، اودوو در برابر مایکروسافت داینامیک، دارای نکات برجسته ای مانند تجهیزات، مدیریت ماشین، دستورالعمل های کار در مورد سفارشات کاری، درخواستهای نگهداری از پایانه فروشگاه، تقویم تولید و غیره است.


لیست مواد اولیه

لیست مواد سندی است که مقدار هر یک از اجزای مورد نیاز برای تولید یک محصول نهایی را تعریف می کند. این همچنین شامل مراحل مسیریابی و فردی مراحل تولید است. با استفاده از اودوو، می توانید چندین BoM را به هر محصول پیوند دهید و از آن برای توصیف انواع مختلف آن استفاده کنید. با این حال ، هر BoM فقط با یک محصول در ارتباط است. این ویژگی ضمن صرفه جویی در وقت ، به بهینه سازی فرآیند تولید شما کمک می کند.