ماژول برگه زمانی اودوو

زمان از هر چیز دیگری ارزشمند است. می توانید محصولات ، خدمات و کارگران بخرید. اما زمان قابل خریداری نیست. فقط می توان آن را مدیریت کرد. نرم افزار منبع باز اودو و بهترین برنامه های مدیریت زمان را به شما ارائه می دهد. با برگه زمانی اودوو هرکسی می تواند به راحتی استفاده از زمان را در یک سازمان مدیریت کند. امکانات پیگیری زمان اودوو برای صنعت تولید و همچنین برای اداره یک شرکت مفید است. بخش خدمات ، محل فروش و سایر مشاغل تجاری نیز می توانند از برگه زمانی برای بهبود بهره وری استفاده کنند.

نرم افزار اودوو ای.آر.پی به یک سرمایه گذار یا مدیر کمک می کند تا یک جدول زمانی از تمام فعالیت های انجام شده توسط کارمندان یا زیردستان خود را مدیریت کند. زمان صرف شده برای انجام یک کار خاص را می توان با پشتیبانی اودوو به راحتی مدیریت کرد. اودوو شما را قادر می سازد تا با تعیین یک هدف سریع به استفاده از زمان کارمند نگاه کنید. جزئیات از جمله موقعیت کارمند و ای.پی سرور را می توان با کمک یک جدول زمانی کنترل کرد. تعداد کل ساعات کار ، ساعات کار موثر و سایر جزئیات به طور خودکار در جدول زمانی وارد می شوند. کل ساعات کار در هفته ، ساعات ماهانه و میانگین ساعات کار موثر در روز را می توان با پشتیبانی اودوو به راحتی تجزیه و تحلیل کرد.

ساعات کار کلیه کارمندان در یک روز خاص نیز قابل محاسبه است. این مدیر را قادر می سازد زمان دقیق مورد نیاز برای انجام یک کار را محاسبه کند. برنامه ریزی موثر وظایف و توزیع نیروی کار نیز می تواند با کمک برگه زمانی اطمینان حاصل شود.


برنامه موبایل برگه زمانی

اودوو بهترین ارائه دهنده ای.آر.پی یک برنامه برگه زمانی برای کاربران معرفی کرده است. برنامه را می توان از فروشگاه برنامه های گوگل دانلود کرد. هر کاربری می تواند به برنامه دسترسی پیدا کند و برنامه خود را برنامه ریزی کند

برنامه پیگیری زمان اودوو پشتیبانی بی وقفه را برای پیگیری کار یک کارمند ارائه می دهد. این برنامه با پشتیبانی از هر دستگاه قابل دسترسی است و نظارت شبانه روزی را امکان پذیر می کند. یکی دیگر از ویژگی های مهم این برنامه ، توانایی ارائه پشتیبانی در حالت آفلاین است. این می تواند به شما کمک کند از هرجای دیگر کار کنید. زمان کار به روز خواهد شد حتی اگر کارمند شما از مکان دیگری کار کند. پشتیبانی آفلاین یک مزیت است.

این برنامه همچنین می تواند برای برنامه ریزی روز استفاده شود. فعالیت های مختلف را می توان ذکر کرد. می توان برای هر فعالیت زمان تعیین کرد. ایجاد هشدار در مورد اتمام کار یا در پایان دوره زمانی نیز امکان پذیر است.

ویژگی های ماژول برگه زمانی اودوو

تأیید اعتبار برگه زمانی

اودو به اعتبارسنجی زمان کار کمک می کند. ساعات کار در روزهای مختلف و کل ساعات کار می توانند از طریق یک برگه زمانی تأیید شوند. تأیید اعتبار می تواند برای یک دوره یک هفته یا یک ماه انجام شود. این کارفرما را قادر به محاسبه پرداخت حقوق و بهبود ساعات تولید می کند.

ورود سریع و آسان

انتخاب کنید که فعالیت های خود را در ابتدای روز، در حالت پرواز یا پس از انجام کار خود وارد کنید.

تقسیم بندی ساعت کار

زمان صرف شده برای کارهای مختلف را می توان با این ویژگی به راحتی محاسبه کرد.به عنوان مثال ، اگر یک مدیر بازاریابی وقت خود را در دفتر و وظیفه میدانی سپری کند ، می تواند زمان خود را به زمان دفتر ، کارهای میدانی و ساعات جلسه تقسیم کند.

برگه زمانی توسط کارمند

برگه زمانی به تولید گزارشات مربوط به ساعات کاری هر کارمند و محاسبه ساعات تولیدی کارمند کمک می کند. اگر ساعات کار موثر کمتر باشد ، می توان به کارمندان هشدار داد. علاوه بر این ، کارمند می تواند برنامه کار را تنظیم کند و طبق برنامه برای تکمیل وظیفه کار کند. کارفرما همچنین می تواند برای بهبود بهره وری تیم ، یک برنامه زمانی تعیین کند.


تولید گزارشات

مانند سایر ماژول های اودوو، یکی از ویژگی های اصلی برگه های زمانی توانایی تولید گزارش است. زمان اتمام یک پروژه در نظر گرفته شده و زمان اختصاص یافته برای اتمام یک پروژه با سهولت قابل بررسی است. برگه زمانی به مدیر کمک می کند تا زمان مورد نیاز را براساس عملکرد کارکنان تنظیم کند. برگه زمانی بر اساس وظیفه و نرخ صورتحساب را می توان با برگه زمانی اودوو نیز انجام داد.

همچنین برگه زمانی توانایی با سایر برنامه های برنامه ریزی منابع سازمانی برای مدیریت موثر زمان را دارد. برگه زمانی اودوو با حسابداری ، حقوق و دستمزد ، مدیریت مدارس و سایر برنامه های ای.آر.پی مطابقت دارد. جذابیت اصلی این نرم افزار توانایی کار آنلاین و آفلاین آن است.