تالار گفتگو


تماس با ما

مقدمه

بسترهای بحث در مورد اطلاعات مهم همیشه ابزاری مفید برای افراد بوده است تا بتوانند پاسخ های دقیق سوالات خود را درباره موضوعات مختلف پیدا کنند. افرادی که دارای ایدئولوژی و روش مشابهی مشابه هستند می توانند در یک گروه مشترک بحث و گفتگو کنند که قابل بحث است. این گروه های بحث کاربر بسیار بهتری را در قالب یادگیری دوره و بحث در مورد محصولات و خدمات یک شرکت پیدا کرده اند. ارسال مطالب و گفتگو در مورد آنها همچنین می تواند برای افراد مختلف حاضر مفید باشد. با در نظر گرفتن یک دوره ، بحث در مورد موضوعات توسط دانشجویان می تواند در مورد جنبه های مختلف مواد دوره با استاد انجام شود.

در این اوضاع همه گیر ، چون اکثر موسسات گزینه ای برای روش های آنلاین یادگیری این مجالس بحث هستند ، می تواند بسیار مفید باشد. استاد راهنما می تواند سوالات خود را ارسال کرده و در مورد جنبه های مختلف دوره بحث کند یا می تواند در یک بحث مشترک با دانشجویان همراه شود.

پلت فرم اودوو به کاربران اجازه می دهد تا در ماژول بستر آموزش الکترونیکی، تالار گفتگوهایی در مورد موضوعات مورد بحث و سوالات خود ایجاد کنند. و همچنین کاربران می توانند مباحث بحث مربوط به دوره های موجود را ارسال کنند و می توانند با دانشجویان هم دوره خود، در مورد سئوالاتی که طرح می شود بحث کنند. همچنین دانش آموزان می توانند سئوالات خود را مطرح کنند که در آن سایر سئوالات و پاسخ ها و پیشنهادات، از جمله پاسخ های استاد راهنمای خود را دریافت کنند. این پلتفرم به کاربران امکان می دهد نکات امتیاز را برای هر دانش آموزی که در بحث ها یا پرسش و پاسخ شرکت می کند ، بیان کنند.