بازاریابی ایمیلی


تماس با ما

مقدمه

بازاریابی از طریق ایمیل ابزاری کلیدی برای بازاریابی و ارتباطات برای مدل های تجاری دوره جدید است. بازاریابی از طریق ایمیل ، یک تجارت را قادر می سازد تا با استفاده از امکانات ارتباطی ایمیل ، اطلاعیه ها یا هر نوع پیام دیگری را برای گروهی از افراد ارسال کند. بازاریابی از طریق ایمیل به شما کمک می کند تا گروه بزرگی از افراد را برای اهداف تجاری تحت پوشش قرار دهید. فناوری اطلاعات پشتیبانی را برای متقاعد کردن مشتریان فراهم می کند. ایمیل مارکتینگ جدا از جلب اعتماد مشتریان فعلی ، به عنوان ابزاری برای جذب مشتریان جدید به تجارت کار می کند.

بازاریابی ایمیلی اودوو با پیشبرد مراحل بازاریابی به تجارت کمک می کند. تحویل سریع پیام ها را تضمین می کند و یک روش ارتباطی موفق را ارائه می دهد.

 برنامه ایمیل مارکتینگ اساساً مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) است اما در یک برنامه جداگانه اودوو یافت می شود. این برنامه به شما امکان می دهد کمپین های بازاریابی از طریق ایمیل ایجاد کنید و موفقیت خود را تأیید کنید. بازاریابی از طریق ایمیل از اجزای اساسی استراتژی بازاریابی برای هر نوع تجارت است. بازاریابی از طریق ایمیل زیرمجموعه ای از بازاریابی آنلاین است و در صورت استفاده صحیح، موفقیت بسیار زیادی حاصل خواهد کرد.

راه حل ایمیل مارکتینگ اودوو یک راه حل آسان برای ایجاد ایمیل های شخصی ارائه می دهد. راه حل بازاریابی از طریق ایمیل ، نه تنها شما می توانید خبرنامه خود را به صورت سریع و استاندارد توزیع کنید بلکه نتایج تلاش های  خود را نیز ردیابی کنید. این بدان معناست که اطلاعات شامل سهم ایمیلهای باز ، نرخ باز ، نرخ کلیک ، ایمیل های برگشتی و غیره همیشه در دسترس هستند.

مزایای ایمیل مارکتینگ

درک پیچیده رفتار مشتری: گزینه های ردیابی کمپین به شما امکان می دهد که چه چیزی باعث می شود مشتریان شما تیک تیک بزنند.

بازاریابی با هدف بالاتر: ما می توانیم از طریق شناسه خدمات ایمیل امکان تقسیم بهتر کمپین های شما را فراهم کنیم.

مقرون به صرفه بودن: بسیاری از سیستم عامل های آنلاین نرخ های معقول ماهانه و حتی برنامه های رایگان را برای تعداد محدودی از مشترکان ارائه می دهند.

سهولت استفاده: بسیاری از سرویس ها شامل الگوهای از قبل طراحی شده و رابط های کشیدن و رها کردن هستند.