گفتگوی آنلاین

راهکارهای جامع نرم افزاری

یکی از فعالیت های اصلی شرکت توسعه گران نرم افزار آذربایجان ارائه راهکارهای جامع نرم افزاری است این شرکت با انجام پروژه های متعدد و با شناسائی و شناخت نیازهای مختلف دستگاه های دولتی و خصوصی و تجربیات بیست ساله خود به راهکارهای جامعی جهت حل مشکلات و رفع نیازمندیهای دستگاهها رسیده است این راهکارها که به صورت کامل امکان بومی سازی را دارند در حوزه های سازمانی ، شرکتی ، مدیریتی ، صنایع ، آموزشی ، بهداشت و سلامت و پورتال دسته بندی شده اند.
راهکارهای جامع نرم افزاری تقریبا یک ERP جامع و منطبق با نیاز سازمانها/ شرکتها / صنایعو ... می باشد که با پوشش بخش های مختلف کسب‌وکار و ارائه اطلاعات درست و به‌موقع، مدیران را در تصمیم‌گیری صحیح برای بالا بردن بهره‌وری، کارایی و در نتیجه سودآوری یاری می‌کند.
با راهکارهای جامع نرم افزاری ما چشم انداز و تصویری درست از فرآیندهای کاری خود در پیش دارید ما به شما کمک می کنیم تا روی موارد اصلی متمرکز شوید، مشکلات و نیاز کسب‌وکارتان را به‌دقت شناسایی و ارزیابی کنید، با استفاده از نرم افزارهای جامع تولیدی روال یکنواختی را برای فرآیندهای سازمانی تعریف کنید، به اطلاعات درست درستی داشته باشید و نهایتا در خصوص امور جاری خود سریع ‌تر مبتنی بر واقعیت تصمیم بگیرید.


راهکارهای سازمانی  راهکارهای صنعتی  راهکارهای مدیریتی  راهکارهای شرکتی  راهکارهای آموزشی  راهکارهای پورتال  راهکارهای بهداشت و سلامت