گفتگوی آنلاین

شرکت تعاونی هایتک

     برو... 

مرکز تجهیزات بیومتریک

این مرکز در زمینه راهکارهای تشخیص هویت با فناوری های بیومتریک (زیست سنجی) فعالیت می کند. تشخیص چهره ، تشخیص با اثر انگشت و سایر مشخصه های بیومتریکی از خدماتی است که توسط این مرکز ارائه می شود. همچنین فروش سنسورهای بیومتریک از دیگر خدمات این مرکز می باشد.


مرکز اتوماسیون صنعتی

مرکز اتوماسیون صنعتی طراحی و پیاده سازی سیستم های مانیتورینگ ، انواع شبکه های صنعتی ، سیستم های جمع آوری اطلاعات ، خدمات مهندسی و یکپارچه سازی ، ساخت و مونتاژ تابلوهای کنترل ، PLC توزیع، پشتیبانی و رفع معایب و نقایص انواع ساختارهای اتوماسیون صنعتی را بر عهده دارد.


مرکز ساخت قطعات الکترونیکی

طراحی انواع بردهای الکترونیکی ، تامین و فروش انواع قطعات و ماژول های الکترونیک ، ابزار آلات برقی از خدمات مرکز تجهیزات الکترونیک می باشد.


مرکز تجهیزات رباتیک

طراحی و تامین انواع قطعات مورد استفاده در ساخت و طراحی رباتها از قبیل اتصالات مکانیکی، انواع موتور، میکروکنترلها و ... از خدمات ارائه شده توسط این مرکز می باشند.


مرکز تجهیزات مخابرات

طراحی و تامین قطعات مراکز تلفن و تجهیزات مخابراتی باکس سانترال ، گوشی های مدیریت شبکه و راهکارهای نرم افزاری از خدمات مرکز تجهیزات مخابرات می باشد همچنین طراحی و ساخت کانکس ،رکهای مخابراتی ، دیتاو طراحی شبکه های مخابراتی با توپولوژیهای مختلف از دیگر ماموریت های این مرکز می باشد.